fotografia ślubna Warszawa Ostrołęka

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękuję. Odpowiem w ciągu 24 godzin.

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie

WYBÓR FOTOGRAFA ŚLUBNEGO – PORADNIK PARY MŁODEJ

Dzisiaj chciałbym poruszyć ważny z punktu widzenia przyszłej Pary Młodej problem – czym kierować się przy wyborze fotografa ślubnego. Zapraszam do przeczytania mini-poradnika.

fotografia ślubna Warszawa

ZOBACZ CAŁY WPIS >>

(więcej…)

BOŻENA I TOMASZ – FOTOGRAFIA ŚLUBNA MAKÓW MAZOWIECKI / KLESZEWO

W sierpniu 2016 miałem przyjemność sfotografować dzień ślubu Bożeny i Tomasza. Ceremonia ślubna odbyła się w kościele Bożego Ciała w Makowie Mazowieckim, a przyjęcie weselne w hotelu Milord w Kleszewie koło Pułtuska. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

fotografia ślubna Maków Mazowiecki

ZOBACZ CAŁY WPIS >>

(więcej…)

KASIA I KRZYSZTOF – SESJA ŚLUBNA WARSZAWA

Sesja plenerowa z Kasią i Krzysztofem to ostatni etap naszej owocnej współpracy :). W dalszej części wpisu możecie obejrzeć kilkadziesiąt zdjęć, które wykonaliśmy w Lesie Kabackim oraz nad Wisłą w Warszawie.

ślubna sesja plenerowa Warszawa

ZOBACZ CAŁY WPIS >>

(więcej…)

KASIA I KRZYSZTOF – FOTOGRAFIA ŚLUBNA OSTROŁĘKA

W poprzednim wpisie mogliście zobaczyć zdjęcia z sesji narzeczeńskiej Kasi i Krzysztofa. Tym razem zapraszam do obejrzenia szerszego fotoreportażu z dnia ślubu. Miejsce ceremonii – kościół św. Wojciecha w Ostrołęce-Wojciechowicach, miejsce wesela – sala bankietowa Arkadia Ostrołęka-Kordowo.

fotografia ślubna Ostrołęka

ZOBACZ CAŁY WPIS >>

(więcej…)

SESJA NARZECZEŃSKA KASI I KRZYSZTOFA W WARSZAWIE

Poznajcie Kasię i Krzysztofa, super sympatyczną parę, na której ślubie fotografowałem w tym roku. Pierwszym etapem naszej współpracy była sesja narzeczeńska w Parku Szczęśliwickim w Warszawie.

sesja narzeczeńska Park Szczęśliwicki Warszawa

ZOBACZ CAŁY WPIS >>
(więcej…)