Fotografia ślubna pełna emocji - Warszawa | woj. mazowieckie

fotografia ślubna warszawa ostrołęka

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej. Kieruję ją do wymagających par, które oczekują ciekawych, pełnych emocji, niepowtarzalnych zdjęć ślubnych. Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych w życiu. Jako fotograf ślubny staram się zatrzymywać w kadrach wszystkie wyjątkowe chwile, które towarzyszą Wam w tym szczególnym dniu. Pracuję w stylu reportażowym i nie ingeruję w przebieg wydarzeń. Staram się być na tyle blisko Was, aby uchwycić najważniejsze momenty, a jednocześnie na tyle daleko, żeby nie rozpraszać Was i Waszych gości moją obecnością. Stawiam przede wszystkim na to, aby zdjęcia ślubne tworzyły spójną, ciekawą i pełną emocji historię, jednocześnie nie zamykam się w sztywnych schematach. Każdy reportaż ślubny jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowy będzie dzień Waszego ślubu.

Używam wysokiej klasy sprzętu fotograficznego, który umożliwa fotografowanie w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Bardzo dbam zarówno o jakość zdjęć ślubnych, ale nie mniej o ich bezpieczeństwo. Na zlecenia zawsze zabieram ze sobą dwa aparaty oraz zapasowe obiektywy i lampy błyskowe. Posiadam wszelkie niezbędne upoważnienia do fotografowania uroczystości kościelnych, wydane przez warszawską Kurię Metropolitalną.

Więcej o moim stylu i filozofii pracy przeczytać można tutaj: Fotograf ślubny - o mojej pracy.

P rzygotowałem dla Was 4 tematyczne pakiety ślubne. Każdy z pakietów może być zmodyfikowany i dostosowany do Waszych oczekiwań. Do każdego z pakietów można zamówić wysokiej jakości, ręcznie wykonane albumy - klasyczny lub fotoksięgę. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Kliknięcie w poniższy obrazek otworzy grafikę w większej rozdzielczości.