Sesja zdjęciowa dla par | Warszawa | woj. mazowieckie

fotografia narzeczeńska warszawa

Jesteście parą narzeczonych, którzy planują ślub i chcielibyście uwiecznić na zdjęciach czas oczekiwania na Wasz wielki dzień? A może po prostu zakochanymi w sobie ludźmi, którzy mają ochotę uzupełnić swój album profesjonalnymi fotografiami? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Sesja narzeczeńska

Klasyczną sesję narzeczeńską proponuję parom, które w najbliższym czasie zamierzają się pobrać. Sesja taka może być niejako wstępem do fotoreportażu ślubnego, a dodatkowo wraz z plenerem poślubnym stworzy spójną opowieść z Waszego ślubu. Zalet sesji narzeczeńskiej jest więcej - przede wszystkim mamy się okazję wówczas lepiej poznać, poznajecie również mój styl pracy w plenerze i przy okazji "oswajacie" się z obiektywem aparatu, co procentuje podczas dnia ślubu i sesji poślubnej. Z takiej sesji otrzymacie ode mnie zdjęcia, które będą nie tylko wspaniałą pamiątka na lata, ale można będzie je również później wykorzystać np. jako nadruki na zaproszenia ślubne czy okładkę księgi gości weselnych, zdjęcia z sesji przedślbnej mogą być również oryginalnym prezentem dla Waszych rodziców. Można oprawić je w stylową ramkę, stworzyć z nich nowoczesną fotoksięgę, albo pokaz slajdów, który zaprezntujecie swoim gościom w czasie przyjęcia weselnego.

Nie tylko dla narzeczonych

Oczywiście nie musicie planować w najbliższym czasie ślubu, żeby zamówić sesję dla dwojga. Serdeczenie zapraszam również te pary, które po prostu chciałyby mieć ciekawe, pełne emocji profesjonalnie wykonane zdjęcia, którymi będziecie mogli pochwalić się rodzinie i znajomym :). Sesja taka może być również prezentem dla bliskiej Wam osoby np. z okazji urodzin, Walentynek, rocznicy ślubu, czy jubileuszu Waszego związku. Gwarantuję, że jakość zdjęć, które ode mnie otrzymacie będzie się znacząco różniła od zwykłych zdjęć wykonanych telefonem komórkowym np. w czasie wakacji :)

Jak wygląda taka sesja

Sesja jest luźnym spotkaniem w sympatycznej atmosferze, podczas którego się po prostu dobrze bawimy :). Wybieramy się na kilkugodzinny spacer po wcześniej wybranych miejscach i realizujemy ustalony wspólnie plan. Scenariuszy sesji, a także miejsc do jej wykonania może naprawdę dużo. Wszystko zależy od Was, Waszych charakterów i osobowości. To Wy decydujecie o kształcie sesji. Romantycznie, albo bardziej ekstrawagancko? Na łonie natury, a może w mieście? Decyzja należy do Was.

Co otrzymacie po sesji

Już 2-3 dni po sesji udostępnię Wam link do mini galerii z kilkoma zdjęciami. Natomiast w ciągu kilku tygodni otrzymacie kompletny materiał zdjęciowy, na który składa się:

  • kilkadziesiąt najlepszych zdjęć w formie cyfrowej w dużej rozdzielczości, z których będziecie sami mogli wykonywać odbitki w dowolnych, nawet bardzo dużych formatach;
  • autorska, profesjonalna obróbka komputerowa każdego zdjęcia;
  • kilkanaście odbitek zdjęć na najwyższej jakości papierze fotograficznym;
  • prezentacja zdjęć z wybraną przez Was muzyką, w formacie PC HD;
  • indywidualnie zaprojektowana galeria internetowa, którą umieszczam na mojej stronie pod unikalnym adresem. W ten sposób łatwo będziecie mogli pokazać Wasze zdjęcia rodzinie i znajomym.

Zapraszam także na mojego bloga, pod tym tym adresem obejrzeć można moje zdjęcia z sesji dla zakochanych.

fotografia narzeczeńska warszawa